اطلاعیه

Jul 8, 2019 | 2015


خوانندگان
گرامی  و همکاران قلمی فردا درود بر شما باد،


پس از آغاز دور جدید نشرات فردا در 15 فبروری سال روان، شاهد استقبال بسیار زیاد شما عزیزان و همکاری ، هم قلمی و هم قدمی  قلمزنان مطرح افغانستان، ایران، تاجکستان و هندوستان بودیم که باعث تشویق و قوت قلب ما در اداره ی فردا گردید و به همین خاطر نسبت به سطح و کیفیت نشرات حساس تر شدیم تا هر هفته از بین مطالب ارزشمند رسیده، بهترین ها را برگزیده و به نشر برسانیم.

در جریان ماههای اخیر به دلیل تعدد همکاران قلمی، تعداد مطالب رسیده هر روز بیشتر از پیش شده است که جای شادمانی دارد؛ اما از آنجاییکه اداره ی فردا همواره تلاش دارد تا بر اساس اهداف نشراتی خود، بهترین مطالب را به نشر برساند، مدت زمان یک هفته برای خوانش، بررسی ، ویرایش و نشر کلیه مطالب رسیده کفایت نمی کند، بدین جهت از این هفته تصمیم گرفتیم تا مجله انترنتی فردا را هر دو هفته یکبار منتشر کنیم.

قابل یادآوری است که پس از این مطالب مسلسل و پیوسته نشر نخواهد شد، چرا که پیگیری آنها برای خوانندگان پس از دو هفته وقفه  دشوار می شود. تنها داستان بازوی بریده، از زنده یاد دکتور محمد اکرم عثمان را استثناً  برای اینکه یادشان همواره در فردا زنده باشد، کماکان به نشر سپرده و وعده می دهیم که آرشیف کامل بخش های منتشر شده را درهر شماره ضمیمه کنیم تا خوانندگان گرامی به کلیه قسمت های داستان  دسترسی داشته باشند.

مدیریت مجله  فردا
عبدالرحیم غفوری

يتطلب الانغماس في الثقافة العربية استكشاف جوانبها المتعددة. تقدم منصة الويب الفريدة رحلة رائعة من خلال الفئات سكس لونا الحسن تعكس مقاطع الفيديو والصور الموجودة على هذا الموقع موضوعات مشتركة في الشعر العربي ، بما في ذلك الجنس والعواطف الإنسانية والأعراف الاجتماعية. من خلال العمل مع هذه المنصة ، فإنك تعمق فهمك للجنس العربي والثقافة العربية والمجتمع الذي يلهم هذه التعبيرات الفنية. سواء كنت عالما أو مبتدئا ، يقدم هذا المورد نظرة جديدة على الجنس العربي الديناميكي.

سخن مدیر مسئول

سخن مدیر مسئول

کلوب فرهنگی هنری فردا در سویدن جشنواره ادبی (اکرم عثمان)،  ویژه داستان کوتاه دوم ماه می سال 2021...

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *